Wie is wie

Igor Philtjens

Voorzitter
Tel: +32 11 23 70 57

Carmen Willems

Directeur
Tel: +32 11 30 55 00

Ondersteunende diensten

Karin Knapen

Verantwoordelijke personeel & organisatie
karin.knapen@limburg.be
Tel: +32 11 30 56 61

 

Renilde Mouchaers

Medewerker personeelsadministratie
renilde.mouchaers@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 55

Frederick Michiels

Verantwoordelijke financieel beheer
frederick.michiels@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 22

 

Irene Werrebrouck

Medewerker boekhouding
irene.werrebrouck@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 23

Natascha Klaps

Administratief juridisch medewerker
natascha.klaps@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 68

Stafmedewerkers

Leentje Verlinden

Adviseur pers & PR
leentje.verlinden@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 71

Jennifer Dekker

Assistent beleidscommunicatie
jennifer.dekker@limburg.be
Tel: +32 11 30 57 17

Sectorwerking

Nele Digneffe

Manager publieke sector
nele.digneffe@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 65

Jeroen Luys

Manager private sector
jeroen.luys@limburg.be
Tel: +32 11 30 59 90

Koen Lievens

Coördinator sectorwerking
koen.lievens@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 48

An Heylen

Consulent sectorwerking
an.heylen@limburg.be
Tel: +32 11 30 59 67

Hilde Beckers

Consulent sectorwerking
hilde.beckers@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 70

Sarah Verlackt

Consulent sectorwerking
sarah.verlackt@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 62

Hanne Dekoning

Projectmedewerker Toeristisch Onthaal Limburg
hanne.dekoning@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 46

Eline Kempeneers

Medewerker sectorwerking
eline.kempeneers@limburg.be
Tel: +32 11 30 59 00

Greet Vanbrabant

Medewerker sectorwerking
greet.vanbrabant@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 41

Niels Rudel

Medewerker sectorwerking
niels.rudel@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 63

Nicole Hustinx

Medewerker sectorwerking
nicole.hustinx@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 56

Ria Kleutghen

Medewerker sectorwerking
ria.kleutghen@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 28

Shana Tielens

Medewerker sectorwerking
shana.tielens@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 67

Tamara Weide

MICE consultant
tamara.weide@limburg.be
Tel: +32 11 30 59 61

Campagnes & Communicatie   

Martine Moors

Marketing manager

Jeroen Peeters

Coördinator online
jeroen.peeters@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 16

Annelies Boyen

Medewerker campagne & communicatie
annelies.boyen@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 42

Davy Smets

Functioneel beheerder
davy.smets@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 19

Greet Truyers

Medewerker campagne & communicatie
greet.truyers@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 10

Hilde Vanwest

Medewerker campagne & communicatie
hilde.vanwest@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 44

Kristien Duchateau

Medewerker campagne & communicatie
kristien.duchateau@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 40

Lien Gilissen

Medewerker campagne & communicatie
lien.gilissen@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 64

Ronny Luyckx

Medewerker campagne & communicatie
ronny.luyckx@limburg.be
Tel:+32 11 30 55 49

Sebastiaan Jammaers

Functioneel beheerder
sebastiaan.jammaers@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 90

Kenniscentrum

Maarten Geebels

Coördinator Kenniscentrum
maarten.geebels@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 47

Pascale Ramakers

Medewerker marktonderzoek
pascale.ramakers@limburg.be
Tel: +32 11 30 59 64

Projecten

Annelies Vogelaers

Projectcoördinator
annelies.vogelaers@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 61

Jan Pirard

Projectmedewerker Fietsparadijs
jan.pirard@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 56

Ward Segers

Projectcoördinator
ward.segers@limburg.be
​Tel: +32 11 30 55 52

Yleni Bossu

Projectcoördinator
yleni.bossu@limburg.be
Tel: +32 11 30 55 45